wtorek, 10 grudnia 2013
Krótki wstęp
Hejka, tu znowu ja Agnieszka,postanowiłam sobie założyć bloga(5),który będzie o Agacie Szczurek.Szczurek to tylko przezwisko,a nie nazwisko,na nazwisko ma Wojtkowiak.Ma ona 15 lat interesuje się fotografią oraz urządzania wnętrz domu,hotelu lub restauracji.Można ją obserwować poprzez blogi jej,twittera,instagrama,facebooka,aska i youtube.Możecie jej pisać pytania na asku i oglądać jej wspaniałe filmiki na youtube.ZAPRASZAM!Lubi ona Łanderekszyn(nie wiem jak się to pisze,sorry) i R5(tak jak Daguara).Podziwiam i wielbię tę dziewczynę dlatego założyłam sobie o niej bloga.W tym blogu będę wstawiać jej tweety,jej zdjęcia i historie z jej życia.To na tyle tu jej pare zdjęć,żebyście ją blirzej poznali paaa.Wasza Agora.Ps.Agata była w gazecie BRAWO:
















Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz