czwartek, 12 grudnia 2013

Grzywka

Hejka,z jakieś 3  miesiące temu zaczęłam się interesować grzywką Agaty,ma fajnie ułorząną ją na boku czoła,może mi by też pasowała.Chyba zawsze o takiej marzyłam,więc sobie jakoś po swojemu układam,ale dowiedziałam się,że zbyt bardzo kręcą mi się włosy i przy grzywce by mi było brzydko(źle).Więc narazie mam jaką mam i jest mi z tym dobrze.Ale zauważyłam na instagramie Agaty,że Aga nie ma już grzywki na bok(bo itak nigdy jej nie chciała mieć)  tylko teraz ma przedziałek i nawet jej ładnie w nim,ale w grzywce by było jej ładniej(TAK SĄDZĘ JA).To na tyle mam nadzieję,że post się podobał więc paaa.Wasza Agora



                czy                



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz